Witaj na stronie projektu comenius w Zespole Szkół nr 20.
Ogłoszenie o wyjazdach

Projekt Comenius ÔÇśADVENTURE SCHOOL ÔÇô PRZYGODA W SZKOLEÔÇÖ 2013 - 2015

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 6 SP oraz 1 & 2 GIMNAZJUM
ÔÇô CZAS NA PRZYGOD─ś! Czyli... ...RUSZA REKRUTACJA NA WYJAZDY PROJEKTOWE!

Przed nami:
Mini camp w Polsce 5-9 MAJA 2014,
O┼Ťrodek Kolonijny Kadet-OK w miejscowo┼Ťci D┼éugie
Uczestnicy: 8-osobowe grupy młodzieży z Polski, Niemiec i Turcji
Zgłoszenia z klas 1-2 gimnazjum.

Mini camp na W─Ögrzech 28 wrze┼Ťnia ÔÇô 3 pa┼║dziernika 2014, Uczestnicy: 8-osobowe grupy m┼éodzie┼╝y z Polski, Niemiec i W─Ögier
Zgłoszenia z klas 6 szkoły podstawowej 1 gimnazjum.

WA┼╗NA INFORMACJA: Dwie Szcz─Ö┼Ťliwe ├ôsemki naszych uczni├│w maj─ů szans─Ö
na bezpłatny udział w tych wyjazdach !

Jak ubiega─ç si─Ö o miejsce w ka┼╝dej z ÔÇśPolish Lucky EightÔÇÖ ?

1. Najpierw sprawdź, jakie należy spełnić kryteria -

- sp├│jrz w Regulamin projektu, punkt ÔÇ×Zasady rekrutacji do wyjazduÔÇŁ.

2. Przygotuj trzy prace projektowe w j─Özyku angielskim wed┼éug zasad obowi─ůzuj─ůcych na dany wyjazd

i wy┼Ťlij je wszystkie na adres szkolnego koordynatora: zs20commenius@gmail.com

w tre┼Ťci wiadomo┼Ťci wpisuj─ůc koniecznie swoje imi─Ö, nazwisko i klas─Ö z dopiskiem ÔÇ×zg┼éoszenie na mini camp w PolsceÔÇŁ lub ÔÇ×zg┼éoszenie na mini camp na W─ÖgrzechÔÇŁ.

Uwaga! Wszystkie przesyłane pliki powinny zawierać w nazwie Twoje imię, nazwisko i klasę. W przypadku problemów z przesłaniem, dostarcz swoje prace szkolnemu koordynatorowi na pendrive.

3. Wydrukuj z Regulaminu i wypełnij wraz z rodzicami wymagane dokumenty:

Za┼é─ůcznik nr 2 - O┼Ťwiadczenie rodzic├│w w sprawie zgody na udzia┼é dziecka w projekcie
Za┼é─ůcznik nr 4 - O┼Ťwiadczenie rodzic├│w dziecka przyjmuj─ůcych ucznia ze szko┼éy; partnerskiej
Za┼é─ůcznik nr 6 - Zg┼éoszenie kandydata do wyjazdu

4. Z┼é├│┼╝ komplet za┼é─ůcznik├│w u szkolnego koordynatora ÔÇô Pana Krzysztofa Nowickiego.

5. Czekaj cierpliwie na wyniki rekrutacji .

Termin przesyłania zadań projektowych i składania dokumentów
na oba wyjazdy up┼éywa 11 kwietnia 2014 (pi─ůtek).
Prace dostarczone po terminie nie b─Öd─ů brane pod uwag─Ö.

Komisja rekrutacyjna dokona oceny nades┼éanych prac projektowych i ostatecznego wyboru uczni├│w do wyjazd├│w spo┼Ťr├│d zg┼éoszonych terminowo kandydat├│w na podstawie sumy uzyskanych punkt├│w za wszystkie wymagane w Regulaminie kryteria.

Og┼éoszenie wynik├│w rekrutacji (w tym tak┼╝e listy rezerwowej) ÔÇô16 kwietnia 2014.
OPISÓW ZADAŃ PROJEKTOWYCH SZUKAJ W OGŁOSZENIACH NA TERENIE SZKOŁY!!!
CO B─śDZIEMY OCENIA─ć W WASZYCH PROJEKTACH:

pomys┼éowo┼Ť─ç, oryginalno┼Ť─ç, poprawno┼Ť─ç j─Özykow─ů, dob├│r tre┼Ťci i informacji, wk┼éad pracy w szat─Ö graficzn─ů.
Autorzy najbardziej oryginalnych, najciekawszych, poprawnych j─Özykowo, zgodnych z tematami i przygotowanych samodzielnie* projekt├│w otrzymaj─ů:
punkty za wykonanie zadania projektowego (jedno z kryteriów do spełnienia w procesie wyboru uczniów do mini-obozów projektowych),

dodatkow─ů ocen─Ö z j─Özyka obcego,

a przede wszystkim...

SZANS─ś NA BEZP┼üATNY UDZIA┼ü W MINI OBOZIE!

ZACH─śCAM DO UDZIA┼üU! Szkolny koordynator projektu
- Krzysztof Nowicki

*Ocenie podlegaj─ů tylko prace samodzielnie przygotowane, tzn ┼╝e ucze┼ä potrafi odpowiedzie─ç na pytania do pracy, wyja┼Ťni─ç wszystkie s┼éowa i konstrukcje gramatyczne, potrafi tworzy─ç podobne zdania.

Nazwa u┼╝ytkownika

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si─Ö

Nie mo┼╝esz si─Ö zalogowa─ç?
Popro┼Ť o nowe has┼éo